GÓRNICZY KLUB SPORTOWY KACZYCE
KRS 0000248357 NIP 6331045755 REGON 273257210

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
8 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
125 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-15 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
84 tys.
Info
Województwo
ŚLĄSKIE
Miejscowość
KACZYCE
Adres
UL. HARCERSKA, 30A
Kod pocztowy
43-417
Rejestracja
2006-01-02
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
aniq_aa@wp.pl
Forma prawna
STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W BIELSKU-BIAŁEJ, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DLA WAŻNOŚCI OŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE PRAW, PODEJMOWANIA ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH UPOWAŻNIONY JEST PREZES ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY SAMODZIELNIE LUB W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PREZESEM LUB PEŁNOMOCNIKIEM , DZIAŁAJĄCYM W GRANICACH UMOCOWANIA.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
PLANOWANIE I ORGANIZACJA ŻYCIA SPORTOWEGO DZIECI, MŁODZIEŻY, DOROSŁYCH W OPARCIU O POMOC ORGANIZACYJNĄ I MATERIALNĄ SYMPATYKÓW STOWARZYSZENIA. ANGAŻOWANIE WSZYSTKICH DZIECI DO CZYNNEGO UPRAWIANIA SPORTU. UCZESTNICZENIE W IMPREZACH SPORTOWYCH ORGANIZOWANYCH W OBSZARZE DZIAŁANIA POLSKI I POZA GRANICAMI KRAJU. ORGANIZOWANIE ZAJĘĆ SPORTOWYCH DLA DZIECI W CELU WSZECHSTRONNEGO ROZWOJU ICH SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ I UMYSŁOWEJ. ORGANIZOWANIE DZIAŁALNOŚCI SPORTOWEJ ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM FUNKCJI ZDROWOTNYCH. ORGANIZOWANIE DZIECIOM RÓŻNORODNYCH FORM WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO. KSZTAŁTOWANIE POZYTYWNYCH CECH CHARAKTERU I OSOBOWOŚCI POPRZEZ UCZESTNICTWA W REALIZACJI ZADAŃ SPORTOWYCH STOWARZYSZENIA. ZAPEWNIENIE UCZESTNICTWA W ROZGRYWKACH SPORTOWYCH. ORGANIZOWANIE INNYCH KONTAKTÓW SPORTOWYCH PRZEZ WŁADZE STOWARZYSZENIA. SKUPIANIE WOKÓŁ STOWARZYSZENIA OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH WSPIERAJĄCYCH ROZWÓJ STOWARZYSZENIA ORAZ POPULARYZACJA SPORTU WŚRÓD DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH. PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI WYCHOWAWCZEJ I POPULARYZATORSKIEJ W ZAKRESIE KULTURY FIZYCZNEJ. PROWADZENIE ZAJĘĆ SPORTOWO - REKREACYJNYCH Z PIŁKI NOŻNEJ. PUBLIKOWANIE MATERIAŁÓW SZKOLENIOWYCH. ORGANIZOWANIE POMOCY SPOŁECZNEJ, W TYM POMOCY RODZICOM I OSOBOM W TRUDNEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ. OCHRONA I PROMOCJA ZDROWIA. DZIAŁANIA WSPIERAJĄCE ROZWÓJ WSPÓLNOT I SPOŁECZNOŚCI LOKALNYCH. WSPIERANIE I UPOWSZECHNIANIE KULTURY FIZYCZNEJ. PROMOCJA I ORGANIZOWANIE WOLONTARIATU. PRZECIWDZIAŁANIE UZALEŻNIENIOM I PATOLOGIOM SPOŁECZNYM.
Organizacja zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży (piłka nożna)|Udział w krajowych i międzynarodowych imprezach sportowych|Wsparcie dla rodzin w trudnej sytuacji życiowej|Organizacja festynów i wydarzeń integracyjnych|Promocja zdrowego stylu życia i wychowania fizycznego

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Górniczy Klub Sportowy Kaczyce osiągnęła 125 208 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 125 181 zł. Pozostałe przychody to 27 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 140 120 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 14 912 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 9887 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 125 208 zł w 2025 roku.
• 115 534 zł w 2024 roku.
• 105 433 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 5962 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -14 912 zł w 2025 roku.
• 1106 zł w 2024 roku.
• -2988 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Górniczy Klub Sportowy Kaczyce wynosi 83 892 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1252 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 83 892 zł w 2025 roku.
• 93 374 zł w 2024 roku.
• 81 388 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Górniczy Klub Sportowy Kaczyce wynosi -15 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 6007 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -14 911 zł w 2025 roku.
• 1122 zł w 2024 roku.
• -2898 zł w 2023 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Górniczy Klub Sportowy Kaczyce mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

Brak danych o obwieszczeniach w MSiG.


Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Górniczy Klub Sportowy Kaczyce nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Górniczy Klub Sportowy Kaczyce wynosi 0,09%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,045% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,09% w 2025 roku.
• 0,00% w 2024 roku.
• 0,00% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Górniczy Klub Sportowy Kaczyce charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Górniczy Klub Sportowy Kaczyce wynosi 687 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 5 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 5 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 867 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 687 zł w 2025 roku.
• 3 tys. zł w 2024 roku.
• 2 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 171 zł w 2024 roku.
• 530 zł w 2022 roku.
• 1 tys. zł w 2021 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 5 tys. zł w 2025 roku.
• 6 tys. zł w 2024 roku.
• 5 tys. zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

Brak danych o wynagrodzeniach.


Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Górniczy Klub Sportowy Kaczyce wyniosła 7658 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 7658 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 7658 zł.
icon custom:bullet-chevron
f
undusz własny to 992 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 6665 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 4135 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 6903 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 7658 zł sumy bilansowej i 992 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 17 842 zł sumy bilansowej i 15 905 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 15 928 zł sumy bilansowej i 14 799 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -194,73%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -1502,6%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -11,74%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -11,91%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 88 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 741,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 5 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 4,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Górniczy Klub Sportowy Kaczyce wyniosły 6665 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 7658 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 87%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2769 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 6665 zł w 2025 roku
• 1937 zł w 2024 roku
• 1128 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 40 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 87% w 2025 roku
• 11% w 2024 roku
• 7% w 2023 roku

Płynność finansowa

Brak danych o płynności finansowej.


Cykl konwersji gotówki

Brak danych o cyklu konwersji gotówki.


Struktura kosztów

Brak danych o strukturze kosztów.


Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Górniczy Klub Sportowy Kaczyce wykazała przychody na poziomie 125 208 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 3 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 24 zł w 2023 roku
• 21 zł w 2022 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Górniczy Klub Sportowy Kaczyce wykazała zysk netto większy niż 21% organizacji z branży "Działalność klubów sportowych".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 31% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 20% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 76% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 14% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 18% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 7% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 21% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 31% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 20% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 76% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 14% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 18% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 7% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Brak danych o treści sprawozdań finansowych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 3 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 40 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 22 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−22 dni
2024
+6 mies. 3 dni
2023
w terminie
2022
−1 dzień
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie


Historia powiązań


Udziałowcy

Brak danych o udziałowcach.


Reprezentacja