OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ZAGÓRZYCACH
KRS 0000212673 NIP 8281291653 REGON 100269325

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
11 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
28 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
11 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
71 tys.
Branża główna: Ochrona przeciwpożarowa
Info
Województwo
ŁÓDZKIE
Miejscowość
ZAGÓRZYCE
Adres
44
Kod pocztowy
99-200
Rejestracja
2004-07-14
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
pawel.plewinski@o2.pl
Forma prawna
STOWARZYSZENIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ PRYWATNA KRAJOWA POZOSTAŁA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
PREZES ZARZĄDU REPREZENTUJE OCHOTNICZĄ STRAŻ POŻARNĄ NA ZEWNĄTRZ. UMOWY, AKTY, DOKUMENTY FINANSOWE I PEŁNOMOCNICTWA W IMIENIU OSP PODPISUJĄ PREZES LUB WICEPREZES I SKARBNIK.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
CELEM OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ JEST: 1) PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI MAJĄCEJ NA CELU ZAPOBIEGANIE POŻAROM ORAZ WSPÓŁDZIAŁANIE W TYM ZAKRESIE Z INSTYTUCJAMI I STOWARZYSZENIAMI, 2) BRANIE UDZIAŁU W AKCJACH RATOWNICZYCH PRZEPROWADZANYCH W CZASIE POŻARÓW, ZAGROŻEŃ EKOLOGICZNYCH ZWIĄZANYCH Z OCHRONĄ ŚRODOWISKA ORAZ INNYCH KLĘSK I ZDARZEŃ, 3) INFORMOWANIE LUDNOŚCI O ISTNIEJĄCYCH ZAGROŻENIACH POŻAROWYCH I EKOLOGICZNYCH ORAZ SPOSOBACH OCHRONY PRZED NIMI, 4) ROZWIJANIE WŚRÓD CZŁONKÓW OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU ORAZ PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI KULTURALNO-OŚWIATOWEJ I ROZRYWKOWEJ, 5) UCZESTNICZENIE I REPREZENTOWANIE OSP W ORGANACH SAMORZĄDOWYCH I PRZEDSTAWICIELSKICH, 6) WYKONYWANIE INNYCH ZADAŃ WYNIKAJĄCYCH Z PRZEPISÓW O OCHRONIE PRZECIWPOŻAROWEJ ORAZ ZE STATUTU.
Zapewnienie bezpieczeństwa przeciwpożarowego|Organizowanie szkoleń i edukacja lokalnej społeczności|Udział w akcjach ratunkowych podczas klęsk i pożarów|Organizacja drużyn młodzieżowych i kobiecych|Promowanie kultury fizycznej i sportu

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Ochotnicza Straż Pożarna W Zagórzycach osiągnęła 28 488 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 28 488 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 17 606 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 10 882 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi 41 544 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 28 488 zł w 2025 roku.
• 39 779 zł w 2024 roku.
• 111 577 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 6221 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 10 882 zł w 2025 roku.
• 14 772 zł w 2024 roku.
• 23 324 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Ochotnicza Straż Pożarna W Zagórzycach wynosi 70 683 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 8162 zł a 152 353 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 57 244 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 70 683 zł w 2025 roku.
• 96 689 zł w 2024 roku.
• 185 171 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Ochotnicza Straż Pożarna W Zagórzycach wynosi 11 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 6221 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 10 882 zł w 2025 roku.
• 14 772 zł w 2024 roku.
• 23 324 zł w 2023 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Ochotnicza Straż Pożarna W Zagórzycach mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

Brak danych o obwieszczeniach w MSiG.


Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Ochotnicza Straż Pożarna W Zagórzycach nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Ochotnicza Straż Pożarna W Zagórzycach wynosi 0,00%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,00% w 2025 roku.
• 0,00% w 2024 roku.
• 0,00% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Ochotnicza Straż Pożarna W Zagórzycach charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Ochotnicza Straż Pożarna W Zagórzycach wynosi 2 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 855 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 4 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 855 zł a 4 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 1 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 2 tys. zł w 2025 roku.
• 3 tys. zł w 2024 roku.
• 5 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 855 zł w 2025 roku.
• 1 tys. zł w 2024 roku.
• 3 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 4 tys. zł w 2025 roku.
• 5 tys. zł w 2024 roku.
• 8 tys. zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

Brak danych o wynagrodzeniach.


Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Ochotnicza Straż Pożarna W Zagórzycach wyniosła 10 882 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 10 882 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 10 882 zł.
icon custom:bullet-chevron
f
undusz własny to 10 882 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 6221 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 6221 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 10 882 zł sumy bilansowej i 10 882 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 14 772 zł sumy bilansowej i 14 772 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 23 324 zł sumy bilansowej i 23 324 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 100%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 100%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 38,2%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 38,2%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 10 882 zł.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o zobowiązaniach organizacji za ostatnie lata.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 0% w 2025 roku
• 0% w 2024 roku
• 0% w 2023 roku

Płynność finansowa

Brak danych o płynności finansowej.


Struktura kosztów

Brak danych o strukturze kosztów.


Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Ochotnicza Straż Pożarna W Zagórzycach wykazała przychody na poziomie 28 488 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Ochotnicza Straż Pożarna W Zagórzycach wykazała zysk netto większy niż 62% organizacji z branży "Ochrona przeciwpożarowa".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 15% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 8% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 89% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 89% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 93% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 91% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 62% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 15% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 8% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 91% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 wynosił on 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Brak danych o treści sprawozdań finansowych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 15 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 14 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 5 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 1 dzień przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−1 dzień
2024
−4 dni
2023
−1 dzień
2022
−5 dni
2021
−3 dni
2020
−1 dzień
2019
−2 dni
2018
−4 dni
2017
−3 dni
2016
−4 dni
2015
−11 dni
2014
+5 dni
2013
−1 dzień
2012
−1 mies.
2011
−4 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie


Historia powiązań


Udziałowcy

Brak danych o udziałowcach.


Reprezentacja


Podobne organizacje do OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ZAGÓRZYCACH

OrganizacjaNumer KRS
1
0000295160
2
0000242710
3
0000027130
4
0000097768
5
0000016868
6
0000002838
7
0000062444
8
0000111076
9
0000154398
10
0000212860
11
0000108482
12
0000031905
13
0000061568
14
0000206182
15
0000023081
16
0000095873
17
0000144457
18
0000221379
19
0000052095
20
0000016861
21
0000178814
22
0000130997
23
0000004319
24
0000076179
25
0000041221
26
0000266836
27
0000179936
28
0000230240
29
0000147851
30
0000046695