Organizacja Gospodarstwo Agro-Turystyczne Kuty osiągnęła 128 507 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 22 704 zł. Pozostałe przychody to 105 803 zł.
Całkowite koszty wyniosły -68 736 zł.
Zysk netto wyniósł 91 440 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 12 228 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 128 507 zł w 2024 roku. • 27 310 zł w 2023 roku. • 81 070 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 10 503 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 91 440 zł w 2024 roku. • -17 302 zł w 2023 roku. • -2624 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Gospodarstwo Agro-Turystyczne Kuty wynosi 666 690 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
192 760 zł a 1 280 161 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 65 602 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 666 690 zł w 2024 roku. • 164 884 zł w 2023 roku. • 213 701 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Gospodarstwo Agro-Turystyczne Kuty mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Gospodarstwo Agro-Turystyczne Kuty wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Gospodarstwo Agro-Turystyczne Kuty wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2024 roku. • 0,05% w 2023 roku. • 0,04% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Gospodarstwo Agro-Turystyczne Kuty charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Gospodarstwo Agro-Turystyczne Kuty wynosi 21 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 57 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 57 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 21 tys. zł w 2024 roku. • 8 tys. zł w 2023 roku. • 11 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 57 tys. zł w 2024 roku. • 39 tys. zł w 2023 roku. • 43 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Gospodarstwo Agro-Turystyczne Kuty wyniosły
35 837
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Gospodarstwo Agro-Turystyczne Kuty wyniosła 288 228 zł.
a
ktywa obrotowe to 133 443 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 154 786 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 288 228 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 287 011 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1218 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 19 470 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 288 228 zł w 2024 roku. • 196 309 zł w 2023 roku. • 213 849 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 32%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 32%.
Marża operacyjna wyniosła -58%.
Marża netto wyniosła 71%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -18.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Gospodarstwo Agro-Turystyczne Kuty wyniosły 1218 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 288 228 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 0%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -1116 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1218 zł w 2024 roku • 738 zł w 2023 roku • 976 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2024 roku • 0% w 2023 roku • 0% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Gospodarstwo Agro-Turystyczne Kuty wykazała przychody na poziomie 128 507 zł.
Organizacja zarobiła 92 667 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1227 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 91 440 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 1% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 197 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1227 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 46 zł w 2022 roku
Organizacja Gospodarstwo Agro-Turystyczne Kuty wykazała zysk netto większy niż 80% organizacji z branży "Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 41% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 47% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 13% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 65% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 80% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 41% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 47% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 13% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 87% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 65% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 44 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 21 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-44
dni względem terminu
7
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−21 dni24-06-2025
2023
−3 mies.16-04-2024
2022
−1 mies. 15 dni31-05-2023
2021
−5 mies. 7 dni11-05-2022
2020
−3 mies. 5 dni12-07-2021
2019
−2 dni13-10-2020
2018
−26 dni19-06-2019
2017
+2 mies. 22 dni05-10-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Fardeau Christiane Marie posiada 324
udziałów,
które stanowią
54.0% firmy.
Roullet De La Bouillerie Hugo Benoit posiada 324
udziałów,
które stanowią
54.0% firmy.
Roullet De La Bouillerie Carole Elisabeth posiada 324
udziałów,
które stanowią
54.0% firmy.
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa posiada 276
udziałów,
które stanowią
46.0% firmy.
Największymi udziałowcami w organizacji są: • Fardeau Christiane Marie (54% udziałów) • Roullet De La Bouillerie Carole Elisabeth (54% udziałów) • Roullet De La Bouillerie Romain (54% udziałów) • Roullet De La Bouillerie Hugo Benoit (54% udziałów)
Największym udziałowcem w okresie od 06.09.2018 do 14.05.2020
był Roulett De La Bouillerie Benoit Marie, Christian kontrolując 54% udziałów.
W okresie od 02.06.2004 do 06.09.2018 najwięcej udziałów posiadał Roulett De La Bouillerie Benoit Marie, Christian. Jego udziały w tym czasie wynosiły 49%.