OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W MROZACH
KRS 0000151134 NIP 8222014001 REGON 710373310

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
35 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
228 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
35 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
318 tys.
Branża główna: Ochrona przeciwpożarowa
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
MROZY
Adres
UL. ADAMA MICKIEWICZA, 22
Kod pocztowy
05-320
Rejestracja
2003-02-12
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
andrzej.domanski@interia.pl
Forma prawna
STOWARZYSZENIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ PRYWATNA KRAJOWA POZOSTAŁA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY W LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
PREZES ZARZĄDU REPREZENTUJE OSP NA ZEWNĄTRZ I KIERUJE CAŁOKSZTAŁTEM PRAC ZARZĄDU. UMOWY, AKTY ORAZ PEŁNOMOCNICTWA I DOKUMENTY FINANSOWE PODPISUJĄ W IMIENIU OSP PREZES LUB WICEPEREZES I SKARBNIK.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
1) UDZIELANIE POMOCY CZŁONKOM OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH I ICH RODZINOM, 2) INFORMOWANIE LUDNOŚCI O ISTNIEJĄCYCH ZAGROŻENIACH POŻAROWYCH I EKOLOGICZNYCH ORAZ SPOSOBACH OCHRONY PRZED NIMI, 3) ROZWIJANIE I UPOWSZECHNIANIE KULTURY, SZTUKI, OCHRONY DÓBR KULTURY ORAZ TRADYCJI, 4) ROZWIJANIE I KRZEWIENIE KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU, 5) WYCHOWANIE DZIECI I MŁODZIEŻY, ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM WYCHOWANIA DLA BEZPIECZEŃSTWA, 6) PRZECIWDZIAŁANIE WYKLUCZENIU SPOŁECZNEMU ORAZ DYSKRYMINACJI OSÓB I GRUP SPOŁECZNYCH, 7) PODTRZYMYWANIE TRADYCJI NARODOWEJ, PIELĘGNOWANIE POLSKOŚCI ORAZ ROZWOJU ŚWIADOMOŚCI NARODOWEJ, OBYWATELSKIEJ I KULTUROWEJ, 8) PROWADZENIE DZIAŁAŃ RATOWNICZYCH, UDZIAŁ W DZIAŁANIACH RATOWNICZYCH ORAZ AKCJACH RATOWNICZYCH, A TAKŻE UDZIAŁ W DZIAŁANIACH PROWADZONYCH PRZEZ INNE SŁUŻBY, INSPEKCJE I STRAŻE, 9) UDZIAŁ W DZIAŁANIACH RATOWNICZYCH I AKCJACH RATOWNICZYCH POZA GRANICAMI KRAJU NA PODSTAWIE UMÓW MIĘDZYNARODOWYCH, 10) UDZIAŁ W ALARMOWANIU I OSTRZEGANIU LUDNOŚCI O ZAGROŻENIACH, 11) UDZIAŁ W OCHRONIE LUDNOŚCI, 12) WYKONYWANIE KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY, 13) ORGANIZOWANIE ĆWICZEŃ ORAZ UDZIAŁ W SZKOLENIACH, ĆWICZENIACH I ZAWODACH SPORTOWO- POŻARNICZYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ PAŃSTWOWĄ STRAŻ POŻARNĄ, GMINĘ LUB INNE UPRAWNIONE PODMIOTY, 14) ZABEZPIECZANIE OBSZARU CHRONIONEGO WŁAŚCIWEJ JEDNOSTKI RATOWNICZO-GAŚNICZEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ, OKREŚLONEGO W POWIATOWYM (MIEJSKIM) PLANIE RATOWNICZYM, 15) PROPAGOWANIE ZASAD I DOBRYCH PRAKTYK W ZAKRESIE OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ BUDYNKÓW, INNYCH OBIEKTÓW BUDOWLANYCH I TERENÓW, 16) ORGANIZOWANIE PRZEDSIĘWZIĘĆ SŁUŻĄCYCH KRZEWIENIU SPORTU I KULTURY FIZYCZNEJ, 17) ORGANIZOWANIE PRZEDSIĘWZIĘĆ PROMUJĄCYCH WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI W ZAKRESIE OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ, 18) ORGANIZOWANIE PRZEDSIĘWZIĘĆ PROMUJĄCYCH WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI NA TEMAT ZASAD SZEROKO POJĘTEGO BEZPIECZEŃSTWA, 19) UPOWSZECHNIANIE I WSPIERANIE WSPÓŁDZIAŁANIA MIĘDZY LOKALNYMI PARTNERAMI SPOŁECZNYMI I GOSPODARCZYMI Z ZAKRESU OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ, 20) PROMOWANIE ZASAD UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY PRZEZ ORGANIZOWANIE PRELEKCJI, POKAZÓW, SZKOLEŃ 21) WSPIERANIE GMINY W REALIZACJI POMOCY NA RZECZ SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ, 22) INTEGROWANIE SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ, 23) UDZIAŁ WE WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ GMINY, 24) WYKONYWANIE INNYCH ZADAŃ WYNIKAJĄCYCH Z PRZEPISÓW O OCHRONIE PRZECIWPOŻAROWEJ ORAZ NINIEJSZEGO STATUTU
Branże
Udział w akcjach ratowniczych – pożary, wypadki drogowe, klęski żywiołowe|Edukacja lokalnej społeczności w zakresie bezpieczeństwa|Organizacja imprez kulturalnych i sportowych|Współpraca z Państwową Strażą Pożarną i innymi instytucjami|Działania na rzecz ochrony środowiska

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Ochotnicza Straż Pożarna W Mrozach osiągnęła 228 426 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 228 426 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 193 555 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 34 871 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 57 626 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 228 426 zł w 2025 roku.
• 83 008 zł w 2024 roku.
• 113 174 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 24 473 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 34 871 zł w 2025 roku.
• 58 288 zł w 2024 roku.
• 83 818 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Ochotnicza Straż Pożarna W Mrozach wynosi 317 923 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 26 153 zł a 571 066 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 77 832 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 317 923 zł w 2025 roku.
• 332 205 zł w 2024 roku.
• 473 586 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Ochotnicza Straż Pożarna W Mrozach wynosi 35 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 24 473 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 34 871 zł w 2025 roku.
• 58 288 zł w 2024 roku.
• 83 818 zł w 2023 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Ochotnicza Straż Pożarna W Mrozach mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

Brak danych o obwieszczeniach w MSiG.


Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Ochotnicza Straż Pożarna W Mrozach nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Ochotnicza Straż Pożarna W Mrozach wynosi 0,00%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,00% w 2025 roku.
• 0,00% w 2024 roku.
• 0,00% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Ochotnicza Straż Pożarna W Mrozach charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Ochotnicza Straż Pożarna W Mrozach wynosi 8 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 5 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 12 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 5 tys. zł a 12 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 3 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 8 tys. zł w 2025 roku.
• 10 tys. zł w 2024 roku.
• 14 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 5 tys. zł w 2025 roku.
• 2 tys. zł w 2024 roku.
• 3 tys. zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 12 tys. zł w 2025 roku.
• 20 tys. zł w 2024 roku.
• 29 tys. zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

Brak danych o wynagrodzeniach.


Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Ochotnicza Straż Pożarna W Mrozach wyniosła 34 871 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 34 871 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 34 871 zł.
icon custom:bullet-chevron
f
undusz własny to 34 871 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 24 473 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 24 473 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 34 871 zł sumy bilansowej i 34 871 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 58 288 zł sumy bilansowej i 58 288 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 83 818 zł sumy bilansowej i 83 818 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 100%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 100%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 15,27%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 15,27%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 29,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 29,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 34 871 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji nie zmieniają się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 8937 zł w 2020 roku
• 8937 zł w 2019 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 0% w 2025 roku
• 0% w 2024 roku
• 0% w 2023 roku

Płynność finansowa

Brak danych o płynności finansowej.


Struktura kosztów

Brak danych o strukturze kosztów.


Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Ochotnicza Straż Pożarna W Mrozach wykazała przychody na poziomie 228 426 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Ochotnicza Straż Pożarna W Mrozach wykazała zysk netto większy niż 82% organizacji z branży "Ochrona przeciwpożarowa".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 69% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 25% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 1% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 69% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 73% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 93% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 91% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,11%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 82% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 69% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 25% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 73% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 91% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0,11%.

Sprawozdania finansowe

Brak danych o treści sprawozdań finansowych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 11 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 40 dni przed upływem ustawowego terminu.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 97 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−3 mies. 7 dni
2024
−4 mies. 7 dni
2023
−2 mies. 29 dni
2022
−15 dni
2021
−14 dni
2020
−1 mies. 1 dzień
2018
−3 dni
2017
−9 dni
2016
−1 mies. 1 dzień
2015
−2 dni
2014
−24 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie


Historia powiązań


Udziałowcy

Brak danych o udziałowcach.


Reprezentacja


Podobne organizacje do OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W MROZACH

OrganizacjaNumer KRS
1
0000031196
2
0000129572
3
0000256029
4
0000017789
5
0000092934
6
0000030008
7
0000136837
8
0000083440
9
0000015987
10
0000164472
11
0000257989
12
0000026767
13
0000288347
14
0000145518
15
0000119574
16
0000003819
17
0000593150
18
0000236972
19
0000090469
20
0000449019
21
0000225719
22
0000017513
23
0000060265
24
0000198646
25
0000210657
26
0000030566
27
0001049443
28
0000072437
29
0000039803
30
0000034949